Wyróżnienie dla Lupe w konkursie "Lider Informatyki 2018" miesięcznika Computerworld

Lupe to produkt firmy BIT S.A., który zapewnia prostą, dwustronną komunikację i współpracę pomiędzy mieszkańcami a władzami lokalnymi i służbami komunalnymi. Ułatwia współdzielenie różnego typu informacji na wielu poziomach organizacyjnych. Dzięki temu Lupe jest istotnym elementem budowania nowoczesnych rozwiązań Smart City, skierowanym bezpośrednio do mieszkańców i dającym natychmiast widoczne dla nich efekty wdrożenia.

Lupe jest łącznikiem integrującym różne źródła istotnych informacji, takie jak systemy zarządzania ruchem, obsługi urzędu, bazy wydarzeń czy obiektów lub systemy bezpieczeństwa. Uzupełniają to liczne wbudowane funkcje, np. spersonalizowany harmonogram odbioru odpadów czy przypominanie o nieopłaconych zobowiązaniach. Dzięki możliwości wielokanałowego dostarczania tych treści (w tym aplikacja mobilna, strony WWW, SMS, e-mail, Facebook) Lupe stanowi dostosowane do potrzeb i oczekiwań mieszkańców źródło ważnych i przydatnych informacji.

Lupe to również zbieranie i obsługa informacji przekazywanych przez mieszkańców - nieprawidłowości i propozycji dotyczących infrastruktury czy ankiet, np. do oceny planowanych inwestycji. Jako system serwisowy Lupe pozwala na bardzo zaawansowane zarządzanie zgłoszeniami, w tym automatyzację ich obsługi, delegowanie do wykonawców czy pracę zdalną w terenie. Rozbudowane raportowanie i analityka pozwalają na ocenę i planowanie potrzeb inwestycyjnych czy projektów partycypacyjnych w poszczególnych obszarach infrastruktury komunalnej.

Nasza aplikacja Lupe  otrzymała wyróżnienie w kategorii Administracja w odbywającym się od 22 lat konkursie „Lider Informatyki 2018”, organizowanym przez miesięcznik Computerworld.

Główne  celem konkursu jest promowanie  najlepszych i najbardziej dojrzałych projektów teleinformatycznych realizowanych przez firmy i instytucje publiczne w Polsce. Głównymi kryteriami nagradzania jest biznesowa wartość projektów dostarczanych przez ICT oraz ich innowacyjność.

Dziękujemy za docenienie naszego produktu i naszej pracy.

 

 Logo Lider Informatyki 2018