Witryna mazovia.pl wyróżniona w konkursie "Samorządowy Lider Komunikacji i Promocji 2022"

Kolejna nagroda wdrożenia naszego autorstwa.

miniatura 8.png

 „Dostępność i skuteczność treści, nowoczesność prezentacji, intuicyjna nawigacja, zaciekawienie odbiorcy, utrzymanie uwagi, a w efekcie zaangażowanie go w życie regionu. Ale przede wszystkim za dostrzeżenie, że dostępność cyfrowa treści to dla urzędu nie tylko obowiązek, ale również przejaw szacunku wobec odbiorców, oraz poszerzanie kręgu czytelników o osoby do tej pory z różnych względów wykluczone”.

Te czynniki zadecydowały o wyróżnieniu portalu Samorządu Województwa Mazowieckiego mazovia.pl w konkursie "Samorządowy lider komunikacji i promocji 2022". Wyróżnienia zostały wręczone podczas Kongresu Pereł Samorządu 2022 organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną w Gdyni w dniach 18-19 maja 2022. Kategorią nominacji był "obszar komunikacji społecznej".

Cieszymy się, że za wdrożenie naszego rozwiązania klient spotkał się z uznaniem jury. Również nagły wzrost ilości odwiedzin portalu po gruntownym jego odświeżeniu pozwala na wniosek, że projekt spotkał się również z uznaniem mieszkańców województwa. 


Więcej informacji w artykule na stronie Samorządu Województwa Mazowieckiego.